Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Спростування чуток щодо зростання ДТП та погіршення стану державних доріг

Спростування чуток щодо зростання ДТП та погіршення стану державних доріг

Останнім часом поширюється інформація про те, що на Луганщині зростає кількість ДТП, в наслідок погіршення стану доріг державного значення. Окрім того, подейкують, про жахливий стан доріг  державного значення на Луганщині у порівняні з місцевими дорогами.

З цього приводу в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Олександр Сивачок заявив:

«В останні дні, на Луганщині поширюються чутки щодо жахливого стану доріг державного значення, що призводить до порушень правил дорожнього руху та зростання кількості ДТП.

З приводу цього, мушу заявити про наступне. Загальна кількість ДТП за січень 2019 року – 74, із них на дорогах державного значення – 2, жодна людина не загинула, травмована одна особа.

Щодо порушення перевезення учнів на навчання в межах об’єднаннях територіальних громад області, то варто зауважити, що перевезення переважно здійснюються згідно затверджених маршрутів дорогами місцевого значення.

Протягом січня – лютого місяців поточного року, будь-яких обмежень чи заборони руху транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування загального державного значення не приймалося.

Станом на 25.02.2019 року споживчі показники властивостей  автомобільних доріг загального користування загального державного значення протяжністю 1177,1 км, значно кращі споживчих властивостей автомобільних доріг місцевого значення загальною протяжністю 2439,0 км».

«Ми сподіваємося, що непорозуміння, які виникають у Служби автомобільних доріг у Луганській області з будь-якими організаціями та установами, органами виконавчої влади чи місцевого самоврядування варто вирішувати у спокійній, робочій обстановці, згідно чинного законодавства України», - підкреслив Олександр  Сивачок.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області